HAKKIMIZDA

 

İSTANBUL AVRUPA/ANADOLU YAKASI KURUMSAL DİSTRİBÜTÖR

Birlik Su Günün koşulları içerisinde kaliteli hizmet ve ürün anlayışı içinde hizmetlerini sürdürmüştür. Profesyonel kadrosuyla, "Sektöründe en iyi olmak, müşteriye en iyi hizmeti vermek ve öncelikle insanlarin güvendiği bir firma olmak" ilkesini benimsemiştir.

Bu amaçlar doğrultusunda zamanın değişen ve gelişen teknolojisine ayak uydurarak kendisini geliştirmiştir. Her geçen gün artan yeni projeleri ve hizmet çeşitliliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Sunduğu ürünler,hizmetler ve edindiği tecrübelerle her türlü çözümü üretecek imkan, kapasite ve teknik bilgiyi Birlik Su olarak müşterilerine sunmaktadır.

Müşteri ve çalışanlarımızın bağlılığını her zaman ön planda tutarak, kendimizi onların yerine koyup ihtiyaçlarını önceden belirler, bizi en yakın destekçileri olarak hissetmeleri için daha iyi hizmet ve kaliteli ürün anlayışından asla taviz vermeyiz.

Tüm iş ortaklarımıza katma değer yaratmanın, birlikteliğimizin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğu bilinciyle hareket ederiz. asla taviz vermeyiz. Müşterilerimizin velinimetimiz olduğu anlayışını yitirmeden, onlar için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir

 


Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimize tüm ürün ve hizmetlerimizin en iyisini sunmak.

Bütün çalışmalarımızda  müşterilerimizin memnuniyetini artırıcı çalışmalara önem vermek.

Şubelerimizin sektördeki standartlarını arttırmak için bilgi ve belgelerle desteklemek, yerinde ziyaretlerle sıkıntı ve problemlerini gidermek.

Şubelerimizin satışlarını arttırmak için her türlü doküman desteğini, stand çalışma desteğini, genel ve bölgesel basın ve yayınlarla da bu çalışmaları desteklemek.

Vizyonumuz

İşimizin gelişmesine devamlı yatırım yaparak kalite politikalarımızdan ödün vermemek.

Büyüyen müşteri ağımızla sektörde en bilinen ve aranan marka olmak.

 Değerlerimiz ve İlkelerimiz

Değişime ve gelişmeye açık olmak, insan sağlığına ve çevreye duyarlı üretim anlayışını geliştirmek.

Konusunda en iyi olmak.

Tüm çalışanlarının bilgi ve becerilerini geliştirecek her türlü imkanı sağlamak, çalışma şartlarını iyileştirmek.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak.

Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak.

Üyelik Girişi
Saat
Takvim
Hava Durumu
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret716028